0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Liquid Keratin
Ürün Kodu: P247770S7622
Stok Durumu:
143,22TL
Vergiler Hariç: 143,22TL

Tuzsuz şampuan, kuru ve aşınmış, dökülen, çabuk kırılan yapıya sahip saçlar için en etkili yöntemdir.

Sülfat,  paraben, silikon, formaldehit, tuz içermemektedir. Saçların onarımı için gerekli olan değerler tuzsuz şampuanın içeriğinde mevcuttur.

Tuzsuz şampuanın içeriğinde tuz bulunmadığı için saçlarınızın doğal yapısı etkilenmez.

Tuzsuz şampuan saçlarda güçlendirici ve sağlamlaştırıcı etkiye sahiptir.

Saçlarınız sağlıklı ve doğal yollardan uzama süreci geçirmesi için gerekli etkilere sahiptir.

Saçları yüksek ısı ile kurutma işlemi sonucunda meydana gelen problemlere karşı etkilidir.

Tuzsuz şampuanın içerisinde bulunan  mersin suyu,  keratin proteini, kekik suyu, gülsuyu ve hindistan cevizi atkuyruğu (kırkkilit otu)  ile saçınızı hem besler, hem güçlendirir, hem de nazkçe temizler.

Silikon, paraben,  Tuz, Sülfat, Tuz,  Petrokimya, SLS, GMO, PEG, DEA, SLES, MEA, FORMALDEHİT vs. gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

Doğal organik içerikli bir ''Tuzsuz keratin şampuanı'' olup, cansız ve zayıf saçlarınızı besleyici özelliklere sahiptir.

İçerisindeki doğal, katkısız, saf keratin proteini ve yağlar ile saçınızı besleyerek güçlendirir  ve hızla nemlendirir ve saçlarınızı dış etkenlerden korur.

Tuzsuz şampuanın tuz içermemesi sayesinde bir bebek şampuanından daha güvenli bir formüle sahiptir.

Lipozom(*) teknolojisi kullanılarak üretildiği için içeriğinde bulunan faydalı özler sayesinde diğer şampuanlara oranla daha çok verim alırsınız.

İçeriğindeki bitkisel yağların hücre dostu eşsiz bir antioksidan özelliği bulunmaktadır. Bu formül sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki göstererek saçlarınızın dökülme riskini azaltır.

 Benzersiz formül, doğal ve saf bitkisel yağlar ile tuzsuz şampuanın içeriği zenginleştirilirmiştir.

Tuzdan dolayı saç dersinde oluşan sivilce, kaşıntı, kepek ve kuruluk gibi sorunlar düzenli kullanım sonrasında azalarak yok olur.

Saçlardaki yağ oranını dengeler ve saçlardaki aşırı yağlanmayı önler.

 

Lipozom Teknoloji

Tuzsuz şampuanın formülünde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin en alt katmanlarına taşıyan asansör görevi görmektedir. Lipozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt kısmına ulaşamazken, Lipozom olduğunda, taşıyıcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Tuzsuz Şampuan 350ML Kullanımı

* Saçınızı duşta iki defa  Arındırıcı Tuzsuz  şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada şampuanınızı ıslak saça elinizle masaj yaparak uygulayın bir  dakika bekleyin ve durulayın.

* İkinci yıkamada iki dakika kadar bekletin ve ılık suyla saçınızı durulayın.

* Saçınızdaki fazla suyu havlu yardımıyla alarak kurutun.

* Zor taranan ve sert saçlara sahipseniz Tuzsuz şampuanını Liquid Keratin Saç Kremi ile birlikte kullanınız. Sentetik ve kimyasal maddeler içermediği için saç kremi ile takviye yapmanızı tavsiye ederiz.

* ‘Tuzsuz Şampuan'' erkek ve kadınlar için günlük ve sık kullanıma uygun şekilde hazırlanmıştır.

* Yoğun ve aşırı  dökülme ve ciddi yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ile birlikte  set halinde kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

* Çok işlem görerek çok yıpranmış, yanmış ve  kırık saçların onarımında ise, Keratin Serum ile saçınıza  önce mutlaka saf keratin yüklemesi yaparak saçınızı hızla tamir etmenizi öneririz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!